USA. Medical Tourism Web Tasarımı

Web Tasarım

24 Mart 2016
Medicabroad Medical Tourism
Web Tasarımı, Web Yazılımı, Hosting
USA. Medicabroad Medical Tourism Web Tasarımı

Uluslararası sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren Amerikan şirketi; Medicabroad Medical Tourism için özel yazılım ve web tasarım projesi geliştirdik. Dünyanın hemen hemen her ülkesindeki hastanelerin listelendiği, hastaneler hakkında detaylı bilgiye ulaşılabildiği web sitesinin tasarımını ve gerekli web yazılımını geliştirdik.

Hastanelerin bünyesinde verilen sağlık hizmetleri ve doktor bilgileri ile kendi ülkesinde tedavi olmayıp, başka ülkelerde hem tatil, hem de tedavi olma fırsatı sunan Medicabroad Medical Tourism için başarılı bir projeyi daha devreye almanın mutluluğunu ve grurunu yaşıyoruz. Birbirinden deneyimli kadrosu ile sağlık alanında farkındalık yaratacak çözümler sunan Medicabroad'a başarıların devamını diler, bizleri tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

Bursa Web tasarım firması olan şirketimiz bu proje ile Dünya'nın her yerine başarılı web projeleri sunabilecek teknik altyapı, donanım ve tecrübeye sahip olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.


Tamamladığımız Projelerden Bazıları

Portfolio

Sizleride aramızdan görmekten mutluluk duyarız.


İnternet Sitenizi Hemen Kurun.

Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş yönetim paneli ile tüm cihazlarla uyumlu web sitesi kurmak artık çok kolay.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz