GEON™ Creative Workshop

Domain Tescili

İdeal alan adınızı hemen kaydedin,
çevirimiçi olun.

Alan adı olmazsa web siteniz olamaz. Bir işletmenin internet dünyasına açılması için atılması gereken ilk adım domain kayıt, diğer bir deyişle alan adı kayıttır. Alan adları benzersiz olmalıdır. Bir işletmeyi, bir projeyi yada bir fikri temsil etmektedir. Alan adlarının teknik olarak görevi ziyaretçilerinizin internet sitesinize ulaştırmak için yol göstermesidir. İnternet siteleri 7/24 internete bağlı sunucular üzerinden yayın yapmaktadır. Her sunucunun bulunduğu lokasyona göre değişkenlik gösteren ip adresleri vardır.

Ip adreslerinin akılda kalması milyarlarca web sitesinin barındığı internet dünyasında neredeyse imkansızdır. İşte alan adlarının görevi tam olarak bu aşamada başlıyor. Kayıt ettirdiğiniz alan adınız sunucu ile sitenizi ziyaret eden internet kullanıcıları arasında köprü kuruyor. Dolayısıyla marka bilinirliliği ile birlikte hayatımızı kolaylaştırıyor.

GEON™ Creative Workshop

Alan Adınızı Korumak için Acele Edin

Bursa Alan Adı Kayıt Firması

Alan Adınızı Kaptırmayın

Geon Creative Workshop ailesi olarak, müşterilerimizin belirlediği mükemmel alan adını kayıt ederek, hem online olmasını sağlıyoruz, hem de internet dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde başta ".com" uzantılı alan adları olmak üzere ".com.tr",".gov.tr", ".edu", ".net" ve daha burada açıklamadığımız yüzlerce jenerik uzantıda alan adı kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 • - İstediğiniz Uzantıda Domain Kayıt
 • - Domain Gizliliği
 • - Domain Parkı
 • - 7000+ Müşterinin Tercihi

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
 • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık