GEON™ Creative Workshop

Kurumsal E-Posta

@sirketiniz uzantılı
kurumsal e-posta adresinize
hemen sahip olun.

Firma olarak işletmenizi daha etkili ve verimli hale getirmenize yardımcı olmak için kurumsal e-posta hizmeti sunuyoruz. 

Kurumsal e-posta hizmeti, işletmenizin adını ve markasını yansıtan bir e-posta adresi kullanarak iletişim kurmanıza olanak tanır. Bu hizmet sayesinde işletmenizin profesyonel bir imaj sergilemesi, müşterilerinizle daha güvenilir ve saygın bir şekilde iletişim kurması mümkün olur.

Ayrıca kurumsal e-posta hizmeti, işletmenizdeki tüm e-posta trafiğini tek bir platformda toplar ve yönetmenizi kolaylaştırır. Bu sayede e-postalarınızı daha hızlı yanıtlayabilir, daha iyi takip edebilir ve işletmenizin e-posta trafiği konusunda daha verimli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

GEON™ Creative Workshop

Spam ve Virüs Koruma Sistemli Kurumsal E-posta

Kurumsal E-Posta Açmak İstiyorum Bursa

Güvenli E-Posta

Kurumsal E-Posta hesabınız gerçek zamanlı bildirimlerle gelen iletiler konusunda sizleri bilgilendirirken, önemli e-posta ve verilerinizi güvenle saklar. Gelen tüm e-postalarınız virüs taramasından geçirilir. Üstün özellikli spam koruma filtreleri sayesinde spam mailler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.  

GEON™ Creative Workshop

Size özel E-posta adresi ile prestij kazanın

Kurumsal Mailinizi Hemen Oluşturun

Şirketiniz bünyesindeki tüm çalışanlara emre@sirketiniz ve burcu@sirketiniz gibi profesyonel e-posta hesapları oluşturarak müşterilerinizin gözündeki prestijinizi arttırın.

şirket mail adresi alma
GEON™ Creative Workshop

İstediğiniz Yerden Maillerinizi Yönetin

Kurumsal E-mail servisleri

Kesintisiz Çalışın

Kurumsal E-posta Çözümlerimiz sayesinde, E-postalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz cihazla kesintisiz erişim sağlayın. İnternet bağlantınız olmadığı durumlarda bile iletilerinize kolaylıkla ulaşabilir, taslaklar halinde e-postalar oluşturabilirsiniz. İnternete tekrar bağlandığınızda iletileriniz gönderilmeye hazır olsun.

GEON™ Creative Workshop

Tüm Cihazlardan Erişim ve Yönetim Kolaylığı

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Kurumsal E-posta hesaplarınız tüm işletim sistemlerinde, tüm e-posta uygulamaları ile sorunsuz, kesintisiz ve uyum içerisinde çalışır. Size en uygun olan protokol ile isterseniz e-postalarınızı tüm cihazlarınızla eş zamanlı halde kontrol altına alabilirsiniz. Gelen bir E-Posta' yı telefonunuzdan sildiğinizde, mail hesabınızın bağlı olduğu tüm cihazlarda da otomatik olarak silinir, herhangi bir cihazdan gönderdiğiniz E-Posta' ya tüm cihazlardan da ulaşarak erişim ve yönetim kolaylığı sağlayın.

kurumsal mail adresi oluşturma

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık