GEON™ Creative Workshop

İnsan Kaynakları

Bir organizasyonun en önemli varlığı olan insandır.

İnsan kaynakları (İK), bir organizasyonun en önemli varlığı olan insanların yönetimi ile ilgili bir işlevdir. İK, işe alım, eğitim, performans yönetimi, ücret yönetimi, çalışanların sağlık ve güvenliği, kariyer gelişimi ve diğer iş süreçleri ile ilgilenir.

Bizim İK departmanı olarak vizyonumuz, çalışanlarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak onların motivasyonunu artırmak, iş ortamında memnuniyeti ve iş tatminini sağlamak, ayrıca işletme performansını artırmak için çalışanların potansiyelini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Bu vizyonu gerçekleştirmek için, İK olarak şirket kültürünü oluşturmak ve sürdürmek için çalışıyoruz. Şirketimizdeki her çalışanın işiyle ilgili olarak yapabileceği en iyi işi yapmasını sağlamak için eğitim ve gelişim programlarına yatırım yapıyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın kendilerini ifade etmelerine ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz.

Başarılı bir İK departmanı, işletme performansını artırmak ve çalışanların tatminini sağlamak için proaktif bir rol oynar. Bu nedenle, İK departmanı olarak şirketimizin vizyonuna uygun olarak çalışanlarımızı desteklemeye ve işletme performansını artırmak için gerekli olan tüm araçları sağlamaya odaklanıyoruz.


Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık