GEON™ Creative Workshop

Fotomodel Yönetimi

Birbirinden seçkin modellerimiz ile markanızı yüceltin.

Firma olarak, profesyonel fotomodel hizmetleri sunuyoruz. Geniş bir portföyümüz var ve müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun modeller sunabiliyoruz.

Fotomodel hizmetlerimiz arasında, moda çekimleri, katalog çekimleri, reklam çekimleri, defileler ve etkinliklerde yer alma gibi birçok farklı seçenek bulunuyor. Modellerimiz, sektörde deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşuyor. Her türlü proje ve çekimde ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklere sahip modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Fotomodel hizmetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler de sunuyoruz. Bunlar arasında, kıyafet seçimi, makyaj ve saç tasarımı gibi destek hizmetleri de bulunuyor. Bu sayede, müşterilerimiz, çekimlerinin daha profesyonel ve kaliteli olmasını sağlayabilirler.

GEON™ Creative Workshop

Birbirinden Güzel Kadın Modellerimiz ile Markanızı Öne Çıkarın

Bursa Kadın Model Ajansları

Kadın Model

Kadın modellerimiz, sektörde deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşuyor. Her türlü proje ve çekimde ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklere sahip modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Katalog ve ürün çekimleri, katıldığınız seminer, fuar, açılış, lansman ve benzeri çalışmalarda sizleri en iyi şekilde temsil edecek birbirinden güzel, deneyimli, yerli ve yabancı bayan modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Birbirinden seçkin bayan modellerimiz ile markanıza değer katın, ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtın.

GEON™ Creative Workshop

Erkek Modellerimiz ile Ürünlerinizi En İyi Şekilde Yansıtın

Erkek Model

Katalog çekimi, ürün ve hizmet çekimlerinde, defile, lansman ve fuarlarda yer almak üzere görevlendirilecek deneyimli erkek model kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Birbirinden yakışıklı erkek model kadromuz ile daha can etkili kataloglara sahip olun, ürün ve hizmetlerinizi daha etkili bir şekilde tanıtın.

Modellerimiz arasında, mankenlik, fotoğraf çekimi, televizyon reklamları, defileler, etkinlikler ve daha birçok alanda çalışabilecek niteliklere sahip kişiler yer alıyor.

bursa erkek model ajansları
GEON™ Creative Workshop

Birbirinden Tatlı Çocuk Modellerimiz ile Markanıza Renk Katın

Bursa Çocuk Model Ajansları

Çocuk Model

Ürün çekimlerinde yer alacak, birbirinden tatlı çocuk modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ürün çekimi, katalog çekimi, tanıtım filmi için ihtiyacınız olan yaş aralığında, erkek ve kız çocuk modeller ile birlikte mükemmel ürün kataloglarına sahip olun, satışlarınızı arttırın.


Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Müşteri Görüşleri

Tüm hizmetlerimizde önceliğimiz
kusursuz müşteri memnuniyetidir.

TÜRKİYE

E-Ticaret sitesi kurmak ve Online satış yapmak, gündemimize girdiğinde bunu hangi kurumsal web tasarım firması ile gerçekleştirebiliriz düşüncesiyle yaptığımız aramalarda, Geon Creative Workshop'a ulaştık. Online satış sitemizi profesyonel bir şekilde hayata geçirdiler. Günlük ciromuz hergeçen gün hızla artıyor. Hedeflerimizi yakaladığımız için son derece mutluyuz.

Ahmet C. Firma Sahibi
Bursa E-Ticaret Sitesi Tasarımı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım firmaları arasında gerek yazılım teknolojileri, gerekse modern tasarımları ile beklentilerimizi oldukça profesyonel bir şekilde karşıladılar. İnternet sitemizi arama sonuçlarında bulunduğu konumlardan üst sıralara taşıyarak, işletmemizin büyümesine ve yeni müşteriler kazanmamıza olanak sağladılar. Herkese tavsiye eder, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Hande E. Firma Sahibi
En iyi web tasarım kaliteli bursa'da çözüm sunar
TÜRKİYE

Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayabildiğimiz, özgün bir web tasarıma sahip internet sitemiz ile her geçen gün hızla büyüyoruz. Tüm süreci itinalı ve özverili bir şekilde yürüten Geon Creative Workshop'a çok teşekkür ederiz.

Ersan A. Firma Sahibi
Bursa'nın en kaliteli web sitesi çözüm ortağı
TÜRKİYE

Bursa Web Tasarım ajansı ile yaklaşık 12 yıldır çalışıyoruz. İnternet sitemizin yeniden kurulumu sonrasında; E-Ticaret çözümleri konusunda profesyonel destek aldık. Ayrıca internet reklamcılığı konusunda da oldukça başarılı bir reklam, tanıtım ve yazılım şirketidir. Herkese tavsiye ederim.

Buse T. Firma Sahibi
İdeal Seçim için Bursa'da Web Tasarımı Kaliteli Çözüm Sunar

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşteriler

Müşteriler

  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz
  • Bursa Web Tasarım Müşterilerimiz

20
Yıllık Deneyim.
575
Mutlu Müşteri
500
Proje
100
Danışmanlık